Úvod

Společnost KABELOVÉ BUBNY A BEDNY, s.r.o. byla založena v roce 1992. Hlavní náplní společnosti byly převážně opravy, výkup a distribuce kabelových bubnů pro KABLO Velké Meziříčí s.p.

V dalších letech začala firma oslovovat i jiné kabelovny a další potencionální odběratele těchto produktů. Se vzrůstající aktivitou, větším množstvím odběratelů a následným nárůstem výroby rostly i potřeby prostorové. Rozšiřovaly se dílny i sklady. Společnost investovala do nových technologií potřebných pro stále větší sortiment vyráběných bubnů.

foto_018.jpg

V současné době má KBB kromně kmenová firmy ve Velkém Meziříčí ještě pobočku v Kladně. Ve Velkém Meziříčí má 32 stálých zaměstnanců a v Kladně 11.

Pobočka v Kladně zahájila provoz 1.května 2010. Tato pobočka hospodaří na 13000 m² a svou polohou vhodně doplňuje a pomáhá plnit požadavky zákazníků západně od Prahy. 

Od 1.1. 2009 spustila KBB pro všechny spolupracující kabelovny a jejich zákazníky speciální systém pronájmu kabelových bubnů. Hlavním motivem pro vznik tohoto systému bylo postupné sjednocování pravidel obchodování s kabelovými bubny pro všechny odběratele kabelů z tuzemských kabeloven.

Firma je certifikována podle ČSN EN ISO 9001:2001

Kontaktní informace

KABELOVÉ BUBNY A BEDNY, s.r.o.

Františkov 88/10

594 01 Velké Meziříčí

tel.: +420 566 523 633

e-mail: info@kabelovebubny.cz

Zobrazit na mapě

KABELOVÉ BUBNY A BEDNY, s.r.o. - netkatalog.czKabelové svazky - netkatalog.cz